понеділок, 18 жовтня 2010 р.

Виборча програма кандидата на посаду Ірпінського міського голови ЖОВТЯКА ЄВГЕНА ДМИТРОВИЧА.ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ПАТРІОТИЗМ, ПОРЯДНІСТЬ


ЖОВТЯК Євген Дмитрович

Депутат Київської обласної ради. Засновник Центру підтримки бюджетних реформ.

Аспірант Національної Академії державного управління при Президентові України.

Тема дисертаційного дослідженняна здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління : «Бюджетно-фінансові механізми здійснення адміністративно-територіальної реформи в Україні».

Голова Київської обласної організації партії «За Україну!».

Вік: 49 років

Освіта: інженер-механік, юрист, економіст, магістр державного управління.

Досвід: інженер-конструктор, майстер, інженер-економіст, начальник планово- економічного відділу, завідувач сектором Києво-Святошинської райдержадміністрації, головний спеціаліст відділу Кабінету міністрів України, народний депутат України ІІ, ІІІ, ІV скликань від Ірпінського та Києво-Святошинського виборчого округу, голова підкомітету з питань податкової політики Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, голова Київської обласної державної адміністрації.

Сімейний стан: одружений, батько трьох дітей (Лідія, Велислав, Всеволод).Результат господарювання попередніх міських голів – непридатна для пиття «питна вода», проблеми з обігрівом помешкань та із каналізацією, занедбане комунальне господарство, розбиті дороги, темні вулиці і під’їзди, засмічене місто і ліс, аварійний стан житлового фонду, зруйновані санаторії, будинки відпочинку, піонерські табори, розкрадена земля, заморожена квартирна черга, «відсутність» землі для індивідуального будівництва корінним жителям Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського, розгул злочинності і наркоторгівлі. Як наслідок – 47 місце Ірпеня серед 55 міст України!

Ірпінь – мабуть єдине місто в світі, в яке з якого б боку ви не в’’їжджали, ви не побачите дорожнього знака, який вказує, що ви в’їхали в МІСТО! Що це, як не наочне підтвердження того, що у місті немає і не було господаря!

Разом з вами ми зробимо так, щоб місто обласного значення ІРПІНЬ (Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське) увійшло до першої десятки найкращих для проживання, виробництва, ведення бізнесу, роботи, навчання, оздоровлення і відпочинку міст України!

Я вмію це робити – у 2006 році за 15 місяців моєї роботи головою Київської обласної державної адміністрації Київщина піднялася з 9-го на 1-ше місце серед 25-и областей України за показниками соціально-економічного розвитку!

ВСІ ПРОБЛЕМИ ІРПЕНЯ (Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського) МОЖНА ВИРІШИТИ ЗА 4 – 5 РОКІВ!
ПОТРІБНА ЛИШЕ ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА І ПІДТРИМКА ГРОМАДИ!

І. Мої найперші кроки на посаді Ірпінського міського голови:

- в кабінеті міського голови та залах засідань міськвиконкому будуть встановлені Веб-камери з трансляцією в Інтернеті в режимі он-лайн всього, що там відбувається. Кожна моя робоча хвилина буде присвячена місту і його жителям. І кожний бажаючий в будь-яку хвилину зможе побачити і почути, чим займається міський голова та міськвиконком;

- буде зупинено незаконне будівництво і несанкціоноване вирубування дерев;

- буде здійснено перехід від хаотичної забудови міста до забудови на основі найсучасніших містобудівних підходів;

- буде розроблено Генеральний план міста, який після широкого громадського обговорення буде схвалення на загальноміському референдумі;

- для збереження лісового фонду в Ірпені, Ворзелі, Гостомелі і Коцюбинському будуть створені заповідники і заказники місцевого значення;

- буде зініційовано повернення до комунальної власності міста незаконно розданих земель і майна;

- буле припинено практику «безкоштовної» роздачі земель під комерційне використання. Лише земельні аукціони з продажу земельних ділянок комерційного призначення зроблять багатшою територіальну громаду міста ІРПЕНЯ (Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського). Сьогоднішній порядок виділення землі сприяє збагаченню чиновників!

- невідкладно буде запроваджено програму будівництва соціального житла для мешканців міста;

- буде негайно розпочато безкомпромісне очищення міста від злочинності, насамперед наркоторгівлі.

ІІ.Генеральний план міста обласного значення ІРПЕНЯ (Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського) назавжди зупинить практику бездумної хаотичної забудови та знищення лісових масивів.

Будуть чітко визначені:

- заповідні, рекреаційні території;

- території розвитку курортної інфраструктури;

- території для зон відпочинку і розваг;

- місця для будівництва спортивних комплексів, спортзалів, басейнів;

- місця для будівництва об’єктів соціально-культурного призначення;

- місця для розвитку альтернативного енергопостачання міста;

- території для будівництва бізнес-центрів, бізнес-інкубаторів;

- території під перспективний розвиток інфраструктури міста – доріг, транспортних розв’язок, мостів та автомобільних тунелів під залізницею, комунального господарства (систем водопостачання та водовідведення, тепломереж, очисних споруд, споруд сміттєпереробки);

- система забезпечення жителів ІРПЕНЯ (Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського) якісною питною водою;

- місця для будівництва торгівельно-розважальних комплексів;

- території для розвитку промислових підприємств та технопарків;

- території для розвитку студентських містечок;

- території для здійснення будівництва багатоквартирних висотних житлових будинків;

- території для здійснення індивідуального житлового будівництва;

- і т.д.

Кожен клаптик території міста отримає чітко визначене цільове призначення, змінити яке без загальноміського референдуму буде неможливо!

ІІІ. Стратегічний план розвитку ІРПЕНЯ (Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського) чітко окреслить напрямки та шляхи розвитку міста на найближчі 10 років. Розроблений консолідованими зусиллями влади, науки, промислових підприємств, бізнесу, партій та громадських організацій, Стратегічний план отримає підтримку громади і стане головним документом, за яким місто буде розвиватися незалежно від того, хто буде при владі.

Стратегічним планом з урахуванням вимог Генерального плану буде визначено:

- цілі, пріоритети, напрямки та способи розвитку усіх сфер життєдіяльності міста;

- найперспективніші сектори (галузі) для бізнесу та інвестицій;

- головні напрямки бюджетної підтримки;

- усі найважливіші проблеми розвитку з метою консолідації зусиль громади на їх вирішення.

ІV. Проведення земельних аукціонів. Вільні земельні ділянки, які, згідно зi схваленим на загально- ІРПІНСЬКОМУ (Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське) референдумі Генеральним планом міста, отримають статус земель комерційного призначення (під будівництво супермаркетів, розважальних закладів, готелів, АЗС, кафе, ресторанів, будівництво офісів та житла на продаж тощо) будуть відчужуватись лише через відкриті публічні земельні аукціони, а виручені від земельних аукціонів кошти будуть вкладатися у перспективний розвиток міста та будівництво соціального житла. За останні роки у місті ІРПЕНІ (Ірпені, Ворзелі, Гостомелі, Коцюбинському) «за так» роздано іногороднім жителям сотні гектарів земель і лісу. Якби були проведені земельні аукціони – місто могло б збудувати СОТНІ (!) об єктів, співмірних із багатостраждальною Ірпінською міською поліклінікою!

Як законодавець із одинадцятирічним стажем (народний депутат України трьох скликань від Ірпінського та Києво-Святошинського виборчого округу) та єдиний в Україні держслужбовець, який проводив земельні аукціони (на посаді голови Київської обласної державної адміністрації) заявляю: жодних додаткових Законів для того, щоб у місті ІРПЕНІ (Ірпені, Ворзелі, Гостомелі, Коцюбинському) проводити земельні аукціони, НЕ ПОТРІБНО! Це вигадка тих, хто і далі хоче розкрадати міські землі!

V. Будівництво соціального житла. Кожен вчитель, лікар, працівник культури, соціальний працівник, який згідно із чинним житловим законодавством потребує покращення житлових умов, отримає соціальне житло. Для залучення до роботи в бюджетній сфері міста молодих спеціалістів буде збудований достатній житловий фонд службового житла. Для черговиків, які виявлять бажання прискорити отримання житла, буде запропонована програма дольової участі у будівництві житла (50:50). Місто виступить партнером черговиків при отриманні кредитів банків під житлове будівництво за програмою 50:50.

Кошти під здійснення широкомасштабної програми будівництва соціального житла надійдуть від проведення земельних аукціонів.

VІ. Буде здійснена Програма будівництва об’єктів соціально-культурної інфраструктури: дитсадків, спортивно-оздоровчих закладів, книгарень, бібліотек тощо.
Кошти під здійснення програми надійдуть від проведення земельних аукціонів.

VІІ. Буде здійснена Програма будівництва та відновлення об’єктів санаторно-курортної та туристичної інфраструктури. Перетворення ІРПЕНЯ (Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля, Коцюбинського) на місто-курорт стане одним із головних пріоритетів міської влади!

VІІІ. Всі міські, селищні та шкільні бібліотеки будуть укомплектовані найостаннішими виданнями книг та забезпечені обладнанням для створення та прочитання широкої бази електронних книг, підручників, посібників, довідників.

IX. Буде реалізована Програма матеріально-технічного забезпечення та матеріальної підтримки боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

Програма передбачатиме належну підтримку як судам, прокуратурі, міліції, так і працівникам цих органів, включаючи надання працівникам службових автомобілів.

Головним джерелом для фінансування цієї Програми стане повернення місту незаконно розданих земель і майна територіальної громади.

X. Буде реалізована Програма підтримки та розвитку промислового виробництва. Підприємства міста отримають дієву допомогу від міської влади в модернізації виробництва та створенні нових робочих місць.

ХI. Буде реалізована Програма підтримки бізнес-активності. Будуть створені бізнес-інкубатори в Ірпені, Ворзелі, Гостомелі, Коцюбинському, де кожний, хто захоче розпочати власну справу, зможе отримати юридичну адресу, робоче місце, телефон, кваліфіковану допомогу юриста та бухгалтера.

Юридична реєстрація нового бізнесу буде здійснюватись за принципом єдиного вікна протягом однієї години.

ХІI. Буде реалізована Програма підтримки соціально-вразливих верств населення. Отримають належну матеріальну допомогу від міста пенсіонери, люди з обмеженими фізичними можливостями, діти, що втратили батьків.

ХІII. Буде реалізована Програма розвитку фізкультури і спорту, яка передбачатиме будівництво і відновлення спортивних майданчиків, спортивних залів, стадіонів, басейнів, підтримку і заохочення спортсменів і спортивних команд.

XIV. Буде реалізована Програма професійної орієнтації, професійної підготовки та працевлаштування випускників шкіл.

XV. Буде реалізована Програма гарантування екологічної безпеки та охорони довкілля.

XVI. Буде реалізована Програма енергозбереження та розвитку альтернативних джерел енергозабезпечення.

ВСІ ПРОГРАМИ БУДУТЬ ПОПЕРЕДНЬО ОБГОВОРЮВАТИСЯ З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ СЕЛИЩ ВОРЗЕЛЬ, ГОСТОМЕЛЬ, КОЦЮБИНСЬКЕ. ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ СЕЛИЩ ПРОГРАМИ БУДУТЬ ОБГОВОРЮВАТИСЬ ТА ЗАТВЕРДЖУВАТИСЬ ЯК ЗАГАЛЬНОМІСЬКІ ПРОГРАМИ МІСТА ОБЛАСНОГО ЗНАЧЕННЯ ІРПІНЬ.

ІРПІНЬ (Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське) буде перетворений у місто високої якості життя, розвинутої інфраструктури, конкурентоспроможної промисловості, в якому будуть гармонійно поєднані рекреаційні території та умови для виробництва, ведення успішного бізнесу, роботи, навчання, лікування, оздоровлення та відпочинку!

Уже через чотири роки місто обласного значення ІРПНЬ (Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське) увійде ДО ПЕРШОЇ ДЕСЯТКИ КРАЩИХ МІСТ УКРАЇНИ.Народився 19 березня 1961 року в с. Рудники Снятинського району Івано – Франківської області в сім’ї репресованих.

Освіта.

1) інженер-механік з виробництва літальних апаратів, закінчив Харківський авіаційний інститут в 1984 році;

2) магістр державного управління, закінчив Інститут( зараз Академія ) державного управління та самоврядування при Кабінеті міністрів України в 1993 році;

3) юрист, закінчив Національну юридичну академію ім. Я Мудрого в 1999 році;

4) закінчив 6 курсів економічного факультету Київського Державного Університету ім.Т.Г. Шевченка.

Професійна діяльність.

З 1984 до 1990 р.р. працював на Жулянському машинобудівному заводі (зараз – Вишнівський завод авіації і ракетобудування) інженером-конструктором та майстром. У 1990 р. працював інженером-економістом в кооперативі «Теплотехніка».

З 1990 до 1992 р.р. працював начальником планово-економічного відділу Київського експериментального виробничо-рекламного комбінату.

З 1992 до 1993 р.р. працював завідувачем сектором у Києво-Святошинській райдержадміністрації.

З 1993 до 1994 р.р. працював головним спеціалістом відділу з питань власності та підприємництва Кабінету міністрів України.

З 1994 до 1998 р.р. – народний депутат України ІІ скликання від Києво-Святошинського виборчого округу, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань фінансів та банківської діяльності.

З 1998 до 2002 р.р. народний депутат України ІІІ скликання від Ірпінсько-Києво-Святошинського виборчого округу, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

З 2002 до 2005 р.р. народний депутат України ІV скликання від Ірпінсько-Києво-Святошинського виборчого округу , член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

З лютого 2005 року до травня 2006 року працював головою Київської обласної державної адміністрації. У травні 2006 року безпідставно звільнений з посади. Постановою суду від 16 червня 2006 року Указ Президента про звільнення скасований і Президента зобов’язано поновити Жовтяка Є.Д. на роботі. Рішення суду вступило в силу, але не виконано.

За час роботи головою Київської обласної державної адміністрації область за показниками соціально-економічного розвитку піднялася з 9-го на 1-ше місце серед областей України (сьогодні Київська область перебуває на 22 місці!).


Жовтяк Євген Дмитрович, кандидат на посаду Ірпінського міського голови. Персональний сайт.

Немає коментарів:

Дописати коментар